מדוע יאיר לפיד לא מפרסם את רשימת הרצים לכנסת מטעם מפלגת "יש עתיד"?

פרולוג: בעוד שלושה חודשים בחירות, כך אומר ראש מפלגת "יש עתיד", הפוליטיקאי יאיר לפיד. עושה הרושם לפי האתר אינטרנט , הפייסבוק והאינסטגרם שלו, שמכונת התעמולה מוכנה למרוץ.

אז מה חסר? חסרה הרשימה, לא ידוע מי האנשים שירוצו ביחד עם לפיד לכנסת ויובילו את מדינת ישראל לשגשוג בחינוך ובדיור. עד כה נראה כי לפיד עומד לבד. ישנן רק ספקולציות מי ירוץ עימו ברשימה לכנסת, מחברו עופר שלח דרך ראש עיריית הרצליה יעל גרמן וניצב בדימוס מיקי לוי.

אז מתי תתפרסם הרשימה?

היום (12.10.12), נשלח לדוא"ל שלי ממטה מפלגת "יש עתיד" טקסט של יאיר לפיד, ראש המפלגה שאותו אפשר לקרוא בלינק הזה, אתם לא חייבים, הוא לא רלוונטי לפוסט.

לדוא"ל הזה השבתי בשאלה:

יאיר שלום
מי נמצא ברשימה שלך?
תודה
זיטו

ומשם התגלגלה שיחה שבסופה הבנתי מדוע יאיר לפיד לא פרסם את רשימת הרצים איתו לכנסת, אני אעשה ספויילר, הרשימה לא מוכנה (!!), כך הבנתי מאיש מפלגת "יש עתיד". אתם מוזמנים לקרוא את תמליל השיחה המלא ביני לבין איש מטה "יש עתיד", כמו שאומרים, לא נגענו (השאלות שלי בירוק, התשובות של איש מטה מפ' "יש עתיד" באדום והנקודה שבה הבנתי למה לא פורסמה הרשימה, מודגשת בקו תחתון)

יאיר שלום
מי נמצא ברשימה שלך? 
תודה
זיטו

————-

זיטו שלום,

מפלגת "יש עתיד" בראשות יאיר לפיד, טרם פרסמה את רשימתה לבחירות הבאות.

ברשימה יהיו אנשים משכמם ומעלה, אנשים מתחומי החיים השונים שהצליחו מאוד בעשייתם

ומוכנים להפסיק לעשות לביתם – ולעשות למען המדינה וכולנו.

אני מבטיח לך שהרשימה תתפרסם בקרוב מאוד ותוכל ללמוד על המועמדים

ולהחליט אם הם ראויים.

 בברכה,

שי

מטה "יש עתיד"

———-

הי שי
מתי תתפרסם הרשימה?

———-

שלום זיטו,

 הרשימה תתפרסם בזמן הקרוב מאוד.

 בברכה,

שי

מטה "יש עתיד" 

———

עוד שאלה. ברשותך
למה העמימות סביב הרשימה ומועד פרסומה ?

———

שלום,

 הרשימה גובשה כמעט במלואה. בימים הקרובים נחל בהצגת האנשים.

זוהי אסטרטגיה שנקבעה, ואנו בטוחים שאם חשיפת השמות, יהיה ברור

כי מדובר באנשים משכמם ומעלה.

 בברכה,

שי

מטה "יש עתיד"

———

אז הרשימה לא מגובשת. סיבה טובה לא לפרסם

———–

אז שלושה חודשים לבחירות לכנסת ולא רק עם ישראל לא יודע עם מי ירוץ יאיר לפיד לכנסת, גם יאיר לפיד לא יודע עם מי הוא ירוץ לכנסת, אבל לא משנה מה או מי, הם יהיו "משכמם ומעלה".

סרטון: תעברו לדקה 01:13 , יאיר לפיד אומר שהוא מוכן "כבר מחר" לבחירות.  ואני שואל, האמנם?

יאיר לפיד
יאיר לפיד

רוצים לקבל עדכונים כשיש פוסט חדש? עכשיו אפשר גם: לעשות לייק בפייסבוק, לעקוב בטוויטר או לעשות מה שעושים בטאמבלר, מודה עוד לא הבנתי וחדש חדש חדש, גוגל +


 

6 תגובות

  1. מה שמדהים אותי הוא לא שהרשימה לא פורסמה, אלא שאנשים מוכנים לתת את קולם לרשימה הלא ידועה הזו, כאילו שגם אם מויישה אופניק וקיפי בן קיפוד יופיעו בה, הם עוד עלולים למצוא את עצמם בכנסת…

  2. אני לא רואה מה הבעיה בזה שהרשימה עדיין לא מוכנה ב 100%, הרי אין אף רשימה לכנסת שסגורה ב 100%, אצל חלק יש פריימריס, אצל חלק הצבעה בועידת המפלגה ואצל חלק כל מיני ועדות מסדרות. למה אתה לא מתלונן למשל שרשימתו של ליברמן עדיין לא סגורה ופורסמה סופית?

    1. יאיר לפיד אומר על עצמו כי הוא פוליטיקאי מסוג חדש, מה שאני מראה פה, שהוא פוליטיקאי מסוג ישן שמשקר לבוחרים שלו. הוא אומר שהרשימה מוכנה, אתה יכול לראות את זה בסרטון שצרפתי, למרות שתכלס היא אינה מוכנה. קיצר פוליטיקאי ישן ושקרן. אין לי בעיה שהרשימה לא מוכנה, תכלס גם לא אכפת לי. מה שיותר מפריע, זה שציבור הבוחרים של יאיר לפיד לא מבין שהוא מצביע לרשימה ולא לאדם בודד, לכן איך בעיוורות הם מוכנים לתת את קולם לרשימה שיכול להיות שכמו שאמר המגיב הקודם, קיפי בן קיפוד ומויישה אופניק יכולים להיות שם במקומות ריאלים.

      1. אבל גם לישראל ביתנו אנשים אומרים שיתנו את קולם, ואין עדיין רשימה. כנ"ל לגבי כל מפלגה אחרת. למה לפיד אמור להיות שונה? נכון, הוא מתיימר להיות פוליטיקאי שונה – אבל לאו דווקא בנקודה הזאת.

      2. גם בנקודה הזאת, מה גם שלישראל ביתנו יש עבר פוליטי שאפשר להבין ממנו לאן הרוח נושבת ומי האנשים פחות או יותר יאיר לפיד ויש עתיד זה טבולראסה, אבל אני מסכים שיש דימיון אבל ליברמן וישראל ביתנו לא ממש מעניינים על רקע חוסר העשייה שלהם בממשלה האחרונה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s